Офіційний веб-сайт УІНП

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

29 січня Пам’ятний захід до річниці подвигу Героїв Крут на місці бою

29 Січень, 2016
Тип анонсу: 
Оголошення

29 січня 2016 року відзначатиметься 98-а річниця подвигу Героїв Крут.

Основним заходом із відзначення пам’ятної дати стане проведення 29 січня 2016 року мітингу-реквієму на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут». Представники Інституту національної пам’яті візьмуть участь у заході, зокрема - Голова Володимир В’ятрович.

У рамках заходу заплановано:

• покладання квітів до Меморіалу «Пам’яті Героїв Крут»;

• поминальна литія у пам’ять про загиблих за рідну землю;

• показ літературно-мистецької композиції, присвяченої вшануванню пам’яті Героїв Крут.

Учасники заходів мають можливість оглянути об’єкти меморіалу, експозицію про бій під Крутами у контексті Української революції 1917–1921 рр., яка розташована у 4-х музейних вагонах.

Цього року один з головних лейтмотивів урочистостей із відзначення подвигу Героїв Крут — вшанування пам’яті бійців АТО, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Згадуватимуть загиблих студентів, котрі, як і їхні попередники майже 100 років тому, зі зброєю в руках мужньо боронили нашу Вітчизну, протидіючі російській військовій агресії в Луганській та Донецькій областях.

У т.зв. штабному вагоні (біля паровозу) розташована тематична експозиція, присвячена сучасним Героям України, що захищають нашу Вітчизну від російського агресора.

Відзначення пам’ятної дати — це ще одна нагода схилити голови перед пам’яттю героїчних борців, які віддали своє життя за мирне майбутнє нашої держави.

До участі у заході запрошуються також усі небайдужі громадяни, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, політичних партій і релігійних громад, засобів масової інформації.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Меморіальний комплекс «Пам'яті героїв Крут» за адресою: Чернігівська область, Борзнянський район, Печівська сільська рада, с. Пам’ятне, вул. Героїв Крут, 38.

ПОЧАТОКоб 11:00 год. 29 січня 2016 року.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Завідувач Меморіального комплексу «Пам'яті героїв Крут», філії Національного військово-історичного музею України: Данилевський Олексій Вікторович.

Його контактний телефон: 068 388-83-72.

Електронна адреса меморіалу: mk_krytu@ukr.net